تغییر دادن اخبار بارسلونا بارسلونا تیراندازی

تغییر دادن: اخبار بارسلونا بارسلونا تیراندازی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اجتماعی بارش‌ها ادامه‌دار است ، بارش شدید در ۱۵ استان

بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی و داده‌های هواشناسی، طی امروز (۱۶ اردیبهشت) رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، تهران،

بارش‌ها ادامه‌دار است ، بارش شدید در ۱۵ استان

بارش شدید در ۱۵ استان/ بارش ها ادامه دار است

عبارات مهم : ایران

بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی، طی امروز (۱۶ اردیبهشت) رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد در استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، تهران، ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی و سواحل دریای خزر ادامه دارد.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه امروز بارش در ۱۵ استان کشور شدید می شود، از استمرار بارش ها خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی، طی امروز (۱۶ اردیبهشت) رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد در استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، تهران، ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی و سواحل دریای خزر ادامه دارد.

بارش‌ها ادامه‌دار است ، بارش شدید در ۱۵ استان

وی با اشاره به اینکه امروز جهت استان های واقع در مرکز، شمال شرق و شرق، رگبار، رعد و برق و بعضی نقاط باد و گردو خاک آینده نگری می شود، گفت: شدت بارش امروز در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، همدان، مرکزی، ارتفاعات البرز، قزوین، گیلان، غرب تهران، شمال سمنان و کرمان است.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با بیان اینکه تا بعد از ظهر فردا بارش در مناطق غربی کشور کاسته می شود، گفت: تا بعد از ظهر روز آینده تنها در نواحی مرکز و شمال شرق و شرق رگبار باران و رعد و برق و وزش باد ادامه خواهد داشت. همچنین طی امروز و فردا شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج آینده نگری می شود.

بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی و داده‌های هواشناسی، طی امروز (۱۶ اردیبهشت) رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، تهران،

وظیفه با اشاره به اینکه از آخرهای وقت فردا ( ۱۷ اردیبهشت) سامانه بارشی دیگری از سمت غرب وارد کشور می شود اظهار کرد: مجددا از آخرهای فردا شب و طی روز سه شنبه جهت استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب و به تدریج استان های واقع در مرکز، ارتفاعات البرز و پایتخت کشور عزیزمان ایران رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت و جهت مناطق مستعد تگرگ آینده نگری می شود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: شدت بارش در روز سه شنبه (۱۸ اردیبهشت) در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، خوزستان، همدان، مرکزی، ارتفاعات البرز، قزوین و غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

وظیفه در مورد شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: فردا آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران کمی ابری در بعد از ظهر نیمه ابری، خواهد بود. همچنین در بعضی ساعات وزش باد شدید آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران طی روز آینده ۲۸ و ۱۵ درجه سانتیگراد خواهد بود.

بارش‌ها ادامه‌دار است ، بارش شدید در ۱۵ استان

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی در آخر اظهار کرد: آب و هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز سه شنبه (۱۸ اردیبهشت) کمی ابری تا نیمه ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد و در بعضی ساعات رعد و برق آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران در این روز ۲۶ و ۱۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.

واژه های کلیدی: ایران | اردیبهشت | هواشناسی | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs