تغییر دادن اخبار بارسلونا بارسلونا تیراندازی

تغییر دادن: اخبار بارسلونا بارسلونا تیراندازی اخبار حوادث

محرومیت و کسر امتیاز بیخ گوش پرسپولیس

اگر کلوب پرسپولیس تا چند روز آینده پول بازیکن سکونشین و کروات خود را نپردازد با خطر محرومیت روبرو خواهد شد.  محرومیت و کسر امتیاز بیخ..

ادامه مطلب

نگرانی‌ها از آینده تیم ملی با کی‌روش ، قرعه سخت کشور عزیزمان ایران در جام جهانی و تدارکات خاص جهت تیم ملی

تیم ملی فوتبال در سال ۹۶، یکی از موفق‌ترین تیم‌های ورزشی بود و علاوه بر افزایش به جام جهانی جهت دومین بار پیاپی، رکوردهای مختلفی را از جمله در کتاب ..

ادامه مطلب

احتمال بازگشت فان پرسی به تیم ملی هلند قوت گرفت

سرمربی تازه “لاله‌های نارنجی” از احتمال بازگشت روبین فان پرسی به تیم ملی هلند خبر داد. احتمال بازگشت فان پرسی به تیم ملی هلند قوت..

ادامه مطلب

دمبله ۳ تا ۴ هفته خانه‌نشین شد

به گزارش تسنیم، عثمان دمبله که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته بود، بار دیگر دچار مصدومیت شد و بر اساس اعلام رسمی کلوب بارسلونا به مدت 3 تا 4 هفته منز..

ادامه مطلب

قرعه لعنتی ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.09.11

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.09.11 /قرعه لعنتی ایران | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات عکس صفحه نخست روزنامه های ورزش..

ادامه مطلب

دستگیری مربی دو قهرمان المپیک به اتهام تجاوز

اسکات ولکرز، مربی سابق تیم شنای المپیک استرالیا به علت تجاوز به کودکان دستگیر و محکوم شد. دستگیری مربی دو قهرمان المپیک به اتهام تجاوز عبارا..

ادامه مطلب

کی‌روش نامزد هدایت تیم ملی استرالیا بعد از جام جهانی

سایت‌های استرالیایی از کارلوس کی‌روش به عنوان یک گزینه بسیار محتمل و جدی جهت جایگزینی آنژه پوستج اوغلو خبر داد.  کی روش نامزد هدایت تیم ملی اس..

ادامه مطلب

واکنش تند سوشا مکانی به برنامه جنجالی خندوانه

به گزارش خبر ورزشی، سوشا مکانی در مورد تمسخر فامیلی اش در برنامه خندوانه به خبر ورزشی گفت: من مدت ها است که اصلا تلویزیون نگاه نمی کنم و این عنوان ها برای..

ادامه مطلب